Szanowni Czytelnicy i Sympatycy Biblioteki

Na prośbę Pana prof. dra hab. Stanisława Michałowskiego
– Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – zamieszczamy zaproszenie do udziału w uroczystościach jubileuszowych z okazji
75-lecia działalności Uniwersytetu.
Z tej okazji 14 września 2019 roku odbędzie się
Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS.

Wśród uczestników Pikniku będą również pracownicy naszej Biblioteki, bowiem liczne grono naszych koleżanek i  kolegów zdobyło wykształcenia w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Spotkajmy się w lubelskim Ogrodzie Botanicznym na jubileuszowym Pikniku!

UWAGA:

Ze względów organizacyjnych i ze względów bezpieczeństwa, podobnie jak w latach poprzednich, do uczestnictwa w Pikniku będą uprawniały specjalne karnety.

Absolwentów prosimy o wcześniejszą rejestrację internetową na stronie www.piknik.umcs.pl.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego karnety zostaną przesłane na wskazane przy rejestracji adresy mailowe. Wydrukowane bilety należy okazać ochronie bezpośrednio przed wejściem na Piknik.