Drodzy uczestnicy V Forum Młodych Bibliotekarzy!

Bardzo dziękujemy, że byliście z nami podczas V Forum. Dziękujemy za liczne głosy zadowolenia i satysfakcji, jaką uzyskaliście podczas dwóch dni spędzonych w naszej Bibliotece. Jest nam niezwykle miło, bo spływają do nas ciepłe słowa z całej Polski, otrzymujemy podziękowania i pozdrowienia od wielu z Was. Jest to dla nas najważniejsza nagroda, jaką możemy otrzymać za wysiłek włożony w organizację tak wielkiej imprezy branżowej.

Cieszymy się, że czuliście się u nas dobrze, że atmosfera i program konferencji dawały Wam wiele satysfakcji oraz pozwoliły poszerzyć horyzonty bibliotekarskiego fachu.

Zdajemy sobie sprawę z pewnych niedociągnięć, jednak mamy nadzieję, że nie wpłyną one na wizerunek naszej pracy i naszego miasta w Waszych oczach. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość i wspaniałą współpracę.

Szczególne ukłony należą się wszystkim referentom – bez Państwa nie byłoby tej imprezy.

Na naszej stronie internetowej można obejrzeć fotorelację z V Forum. Ruszyły też prace nad publikacją księgi pokonferencyjnej. O jej ukazaniu się również poinformujemy na niniejszej stronie. Zapraszamy również do rozmowy na portalu Facebook.

 

Pozdrawiamy serdecznie

Dyrekcja WBP

i
Zespół Organizacyjny V FMB