Szanowni Czytelnicy,

uruchamiamy na naszej stronie internetowej nową formę kontaktu – newsletter. Dostarczane na Państwa pocztę e-maile będą zawierać informacje o przedsięwzięciach kulturalnych i edukacyjnych planowanych w kolejnych miesiącach, zmianach w godznach otwarcia Biblioteki, nowych nabytkach itp. Informacja jest jednocześnie zaproszeniem do korzystania z naszych zbiorów oraz do udziału w organizowanych przez Bibliotekę imprezach. Link do okna rejestracji znajduje się na stronie głównej poniżej menu „O Bibliotece” (można również kliknąć tutaj).

Subskrypcja newslettera jest bezpłatna i dobrowolna. Dane osobowe (imię, adres e-mail) nie będą wykorzystywane do innych celów niż dystrybucja newslettera oraz nie będą przekazane podmiotom trzecim. Treści przekazywane za pomocą newslettera będą zgodne z prawem.

Rezygnacji z subskrypcji można dokonać w każdej chwili, klikając w link zamieszczony w stopce każdego e-maila otrzymanego w ramach newslettera (również tam będzie znajdował się link do indywidualnej strony umożliwiającej zmianę ustawień subskrypcji – np. formatu e-maila).

Wszelkie uwagi na temat działania newslettera prosimy kierować następująco:

– dotyczące treści – Dział Informacji i Promocji
(informatorium@hieronim.wbp.lublin.pl);

– dotyczące spraw technicznych – Webmaster (mstanek@hieronim.wbp.lublin.pl).

Jednocześnie przypominamy, że nagłówki ze strony głównej Biblioteki można pobierać w subskrypcji kanału RSS (za pomocą dynamicznych zakładek, zakładek Google, spersonalizowanej strony startowej iGoogle, niektórych programów pocztowych lub innych czytników RSS). Wejście do RSS znajduje się w stopce strony głównej Biblioteki.