Szanowni Czytelnicy!

Oddział dla Dzieci Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie serdecznie zaprasza do włączenia się w akcję realizowaną przez Instytut Książki –  „Mała książka – wielki człowiek”.

Ideą tej ogólnopolskiej kampanii społecznej jest podkreślenie korzyści płynących z rodzinnego czytania i jego pozytywnego wpływu na rozwój, wyobraźnię i emocje dzieci.

Wyprawki czytelnicze, które zapewnią dzieciom wspaniały start w świat książki, będziemy rozdawać od 23 września 2019 r.* w naszym Oddziale (parter, wejście przez Wypożyczalnię).

Dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które odwiedzą Wypożyczalnię, bezpłatnie założą kartę biblioteczną oraz wypożyczą książkę, otrzymają na własność książeczkę do wspólnego czytania, a rodzice broszurę informacyjną. Dzieci otrzymają również kartę na 10 naklejek, które będą zbierać podczas kolejnych wizyt. Po zebraniu kompletu otrzymają imienny dyplom Czytelnika.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Oddziału dla Dzieci pod numerem telefonu:
81 528–74–42.

Więcej o kampanii: http://wielki-czlowiek.pl/o-projekcie/

Zapraszamy!

*ilość wyprawek jest ograniczona, dlatego akcję prowadzimy do wyczerpania zapasów.