Serdecznie zapraszamy na „Poranek u Hieronima”, nową, cykliczną formę spotkań online z Czytelnikami i Sympatykami WBP. Spotykamy się w środy w godzinach 10.00-11.00. Spotkania przygotowują pracownicy Biblioteki, zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej.

„Poranek U Hieronima” jest udostępniany  na naszym bibliotecznym Facebooku i stronie www.wbp.lublin.pl. Zapraszamy do udziału, zadawania pytań,  czekamy na Państwa obecność, mile widziane są lajki oraz wszelkie wiadomości, dzięki  którym czujemy wspólnotę
z naszymi czytelnikami!

 

W programie:

  • Księgarnia „U Hieronima” i jej autorzy. Z ks. dr. Rafałem Pastwą, poetą, prozaikiem i dziennikarzem, rozmawia Katarzyna Wołoszyn (kierownik bibliotecznej Księgarni „U Hieronima”)
  • Gość „Poranka: Jedyny taki Dziennik. Książka Jadwigi Ankiewicz „Majdanek 15.I – 17.V.43 r.”. Rozmowa z Jolantą Laskowską (kierownikiem Działu Edukacji Państwowego Muzeum na Majdanku)
  • Aktualności WBP: Lubelski Bibliotekarz Roku i Erasmus. Rozmowa z Joanna Chapską, kierownikiem Działu Instrukcyjno-Metodycznego WBP

Rozmowy poprowadzą: Ewa Hadrian, Dorota Mościbrodzka i Katarzyna Wołoszyn.