Księgarniany „Poranek u Hieronima” – odcinek 21
18 listopada 2020, godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy na Poranek u Hieronima”, cykliczną formę spotkań online z Czytelnikami i Sympatykami WBP.  Spotykamy się regularnie w środy w godzinach 10.00-11.00. Spotkania przygotowują pracownicy Biblioteki, zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej. „Poranek U Hieronima” jest udostępniany  na naszym bibliotecznym Facebooku i stronie www.wbp.lublin.pl.

• Księgarnia „U Hieronima” i jej goście”. Joga dla pisarzy i dla bibliotekarzy… Rozmowa z pisarką Moniką Oworuszko

Autorka o sobie: Nazywam się Monika Oworuszko. Piszę i wydaję książki dla dzieci i dorosłych. Kocham podróże i dobrą kuchnię. Fotografuję, pływam czterema stylami,  maniakalnie robię na drutach i szydełku. Piszę bloga http://monikaoworuszko.pl/

Okładka książki

• Księgarnia „U Hieronima” zaprasza:  Czuły narrator i inne literackie zachwyty. Rozmowa z  Marzeną Kopciowską

Co nowego na półkach księgarskich? Które książki, jeszcze przed publikacją, są bestsellerami? Czy książka jest dobrym pomysłem na prezent? Na te pytania odpowie Marzena Kopciowska, na co dzień doradzająca co czytac i co kupować w bibliotecznej Księgarni „U Hieronima”.

Okładka książki

Rozmowy poprowadzą: Ewa Hadrian i Katarzyna Wołoszyn.