„Mamy usługę, której mógłby pozazdrościć Amazon”. 
                                    Robert Drózd Świat Czytników

Szanowni Czytelnicy i Sympatycy naszej Biblioteki!

Z przyjemnością informujemy, iż z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, na Gwiazdkę, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie udostępnia dla wszystkich posiadaczy naszej karty bibliotecznej bezpłatny dostęp do aplikacji Legimi, stanowiącej obecnie największą bazą e-booków i audiobooków w Polsce. Legimi pozwala na korzystanie ze swoich zasobów na każdym urządzeniu, umożliwiającym ściągnięcie aplikacji oraz wyświetlenie książek!

Zainteresowanych Czytelników zapraszamy do naszej Wypożyczalni, gdzie po weryfikacji otrzymają kod dostępu do aplikacji, oczywiście z życzeniami spokojnych i zaczytanych Świąt!

Jak zalogować się do Legimi

Czytelnik zakłada bezpłatne konto na stronie  https://www.legimi.pl/lubelskie/  podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny.  W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt telefoniczny (81-52-87-442), mailowy (wyp@wbp.lublin.pl) lub osobiście w Wypożyczalni w godzinach otwarcia Biblioteki. Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do Biblioteki po nowy. Kody będą wydawane wyłącznie czytelnikom Biblioteki posiadającym aktywną kartę.

 Po kody z najbliższej puli zapraszamy od 22 grudnia (wtorek) 2020 roku!

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną na kwotę 95 932,00 zł zrealizowano ze  środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.