Mali i Duzi Czytelnicy i Sympatycy Oddziału Dziecięcego WBP

Poszerzamy dziecięce horyzonty

Pomimo że nie możemy spotkać się osobiście, pracujemy nieprzerwanie po to, aby inspirować Was i zachęcać do interesujących spotkań z literaturą.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na cykl spotkań online organizowanych przez Oddział dla Dzieci, kierowanych do Was Szanownych najmłodszych Czytelników. Jeśli szukacie wartościowych książek lub chcecie kreatywnie wykorzystać wolny czas, zajrzyjcie do cyklu spotkań online pt. „Opowiem Ci…, czyli plastyczno-książkowe spotkania piątkowe”, który co tydzień przygotowuje dla Was Joanna Żelazowska z Oddziału dla Dzieci WBP. Odnajdziecie w nich omówienie wielu interesujących nowości książkowych, lektur wartych uwagi, a dla relaksu zaproponujemy mnóstwo kreatywnych zabaw plastycznych okraszonych książkowymi ciekawostkami ze świata literatury. Niezmiennie – czekają na Was nowości oraz klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania  „Opowiem Ci…, czyli plastyczno-książkowe spotkania piątkowe” są publikowane na bibliotecznym Facebooku (dostępnym dla wszystkich!). Do obejrzenia już 12 spotkań!

fot. pixaby.com