WAKACJE Z WBP

14 lipca – 28 lipca 2021

Biblioteczny Oddział dla Dzieci wspólnie z Księgarnią „U Hieronima WBP” zapraszają na Wakacyjne spotkania z nie-matematyką w ogrodzie, które odbywać się będą  od 14 do 28 lipca 2021 r. (od poniedziałku do piątku) w godzinach 10.00 – 12.00. Zapraszamy do ogrodu WBP (warunkiem jest słoneczna pogoda!).
Przejście do ogrodu jest możliwe przez Księgarnię „U Hieronima”, gdzie czekają niespodzianki, m.in. uczestnicy zajęć będą mogli skorzystać z promocji: przy zakupie jednej książki dla dzieci, drugą otrzymują w prezencie!

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do spędzenia wspólnego z nami czasu ponieważ… kółka, kropki, koraliki, kwiaty, proste, trójkąciki, krótkie, krzywe i kudłate będą bawić nas tym latem! Z naszej strony zapewniamy dobrą zabawę, wspólne czytanie, ciekawe opowiadania, gry i plastyczne działania. Czekamy w ogrodzie WBP!

fot. pixabay