Książka czy Facebook? To pytanie stawiamy w „Poranku u Hieronima”

Serdecznie zapraszamy na „Poranek u Hieronima”
 17 listopada 2021, godz. 10.00
wbp.lublin.pl i Facebook WBP (otwarty dla wszystkich)

W programie:

• W pierwszej części „Poranka u Hieronima” gościem będzie Ewa Wojtowicz – studentka psychologii UMCS w Lublinie,  trener, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, z którą Ewa Hadrian porozmawia o mediach społecznościowych – korzyściach i niebezpieczeństwach, jakie ze sobą niosą, receptach na radzenie sobie ze zjawiskiem hejtu internetowego, poszanowaniu prywatności i potrzebie istnienia w wirtualnym świecie.

• Do 26 listopada w Autorskiej Galerii Hol można oglądać wystawę prac uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie. „Moja ulubiona książka” to już 20 odsłona przygotowywanej corocznie ekspozycji plastycznej, która powoli staje się tradycją, zarówno dla młodych artystów, jak i naszej Biblioteki. O tym, jak ważna jest twórczość plastyczna w życiu osób z niepełnosprawnościami i jak wielką wagę ma możliwość pokazania swoich prac światu porozmawiamy z Beatą Sokołowską – Zastępcą Dyrektora SOSW nr 2 w Lublinie oraz Martą Lipińską-Wałdowską – kuratorką wystawy.
    Rozmowę poprowadzi Dorota Mościbrodzka
    Wystawa „Moja ulubiona książka”