Muzyka na Nowy Ro(c)k

Serdecznie zapraszamy na Noworoczny „Poranek u Hieronima”
 5 stycznia 2022, godz. 12.00

Muzyka na Nowy Ro(c)k. Od rocka do liry korbowej czyli Noworoczny „Poranek u Hieronima”

W programie:

• Spotkanie z Ewą Dzikowską i Marcinem Fideckim – założycielami i właścicielami Lubelskiej Szkoły Rocka  – Rock Music School

Powiadają o swojej szkole: „Rock Music School została założona przez pasjonatów muzyki rockowej, przez wiele lat nierozerwalnie związanych z branżą muzyczną i edukacyjną. Celem Rock Music School jest inspirowanie muzyką rockową uczniów w każdym wieku. Program nauczania jets indywidualny dla każdego ucznia. Na pierwszych zajęciach w Rock Music School uczeń jest „przesłuchiwany” w celu określenia elementów, które będą kluczem do sukcesu, takich jak ulubione style i artyści, wcześniejsze doświadczenia muzyczne, a także oczekiwania muzyczne. Kadrę nauczycieli stanowią ludzie, dla których muzyka rockowa jest czymś więcej niż tylko pracą. Oferujemy – oprócz nauki – „popisy” czyli koncerty i występy na żywo organizowane przez Rock Music School,  współpracę z czołowymi muzykami lubelskiej sceny muzycznej, kontakty w branży muzycznej, pomagamy założyć zespół rockowy, wspieramy jego rozwój. Zajęcia muzyczne są prowadzone w profesjonalnie wytłumionych salach”.

Tyle na początek, a reszta w „Poranku u Hieronima”.

• Wywiad i mini-koncert. Wokalistka Agata Janeczko, uczennica Rock Music School o sobie i w swoim ulubionym repertuarze

Rock Music School

• Lirnicy są wśród nas. O fascynacji lirą korbową opowie Paweł Hadrian, student III roku etnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Kolędujmy „lirycznie” póki czas – koncert na bis