Koziołek Matołek

Wakacje wakacje wakacje…

Dziękujemy wszystkim czytelnikom, tym dużym i tym małym, za aktywny udział w warsztatach, które odbywały się w naszej Bibliotece lub w przedszkolach i szkołach. Ostatnie spotkanie z Koziołkiem Matołkiem w roli głównej, jako prekursorem komiksu polskiego, cieszyło się dużym powodzeniem. Na koniec życzyłam wszystkim uczestnikom, by wychodzili z wakacyjnych przygód bez szwanku jak niezniszczalny Matołek. A teraz czas zacząć wakacje 2022!

W lipcu we wtorki (12, 19, 26) od 13.00 do 16.00,
a także w czwartki (8, 15, 22, 29) od 10.00 do 13.00 zapraszam do świata legend.

Będziemy przenosić się w dawne czasy, a legendy przenosić w nasze. Co by było gdybyś teraz spotkał Bazyliszka? Oto jest pytanie!

Będziemy czytać, rysować, opowiadać, tworzyć nowe wersje legend. Wyobraźnia w roli głównej!

Zapraszam
Joanna Żelazowska (Oddział dla Dzieci)

fot. Archiwum WBP, fot ilustracyjne: pixabay.com