Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie

zapraszają

na spotkanie autorskie online

15 maja (poniedziałek) 2023 r. o godz. 11.30

Gościem spotkania będzie Paulina Płatkowska, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Rozmowę  poprowadzi Joanna Żelazowska

Spotkanie będzie transmitowane na Facebooku Biblioteki

(spotkanie wyłącznie online!)

Materiały własne autorki

Paulina Płatkowska – z wykształcenia kulturoznawczyni, z zawodu autorka książek dla dzieci, dorosłych, bajek i słuchowisk. Żyje zgodnie z naturą , coraz bardziej zielono, w spokoju i pogodzie ducha.  Historie do książek wymyśla w lesie, na spacerach, w podróży , w ogrodzie, każde nowe wyzwanie poszerza jej zbiór fascynacji, wyborów życiowych: żona, mama i autorka książek dla dzieci i dorosłych. Żyje coraz prościej i coraz bardziej zielono, w spokoju i pogodzie ducha. Jest jaroszką, hoduje pszczoły, kwiaty, zioła, kota i psa; zbiera kamienie, raczej polne niż szlachetne. Historie do książek wymyśla w lesie.

Spotkanie odbędzie się w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

DKK LOGO BELKA