Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza opiekunów Dyskusyjnych Klubów Książki, działających przy bibliotekach województwa lubelskiego, na seminarium szkoleniowe, które odbędzie się 24 marca 2014 r., w godz. 9.30-14.00,  w  Czytelni Zbiorów Specjalnych  (II piętro),  ul. Narutowicza 4.

Program:

·         Dom Słowa – Izba Drukarstwa –  Agnieszka Wiśniewska, Teatr NN

·        Dobre praktyki – wystąpienie uczestniczek warsztatów Instytutu Książki – Dorota Maksymiuk DKK Biłgoraj, Jola Janiec DKK Hrubieszów

·    Boom 2.0? Proza z Ameryki Łacińskiej dziś – Tomasz Pindel, Instytut Książki, pracownik naukowy UJ

·   Wizyta studyjna w bibliotekach czeskich: Praga, Milin, Brno – Joanna Chapska, Dział Instrukcyjno-Metodyczny WBP

·      Propozycje oraz wymiana książek dla DKK

Spotykamy się 24 III o godz. 9.20 na Placu Katedralnym.

Uczestnicy szkolenia przyjeżdżają na koszt instytucji delegującej. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie do 20 marca pod numerem telefonu: 81 503 75 10.