Logo DKK

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie 30 listopada 2021 r. (wtorek) w godz. 11.00 – 13.00 organizuje szkolenie jubileuszowe z okazji 15-lecia Dyskusyjnych Klubów Książki.

Szkolenie będzie miało charakter hybrydowy, stacjonarnie w Galerii WBP (Lublin, ul. Narutowicza 4) oraz transmisja na Facebooku WBP.
UWAGA: Ze względu na reżim sanitarny do WBP przyjeżdżają tylko moderatorzy zaproszeni osobnym e-mailem!

Program:

• 15 lat programu Dyskusyjne Kluby KsiążkiJakub Pacześniak, koordynator programu DKK, Instytut Książki
  • Nagrodzenie klubów, które realizowały Akcję „Każdy Cel jest ważny”, promującą 17. Celów Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030 ONZ, które mają zostać osiągnięte przez świat do 2030 roku.
  • Wroński i kryminały
    Marcin Wroński, pisarz, za swoje powieści otrzymał m.in. Nagrodę Wielkiego Kalibru i Nagrodę Artystyczną Miasta Lublin. Współpracuje z „Przekrojem”, pisze dla teatru oraz radia, jest także autorem scenariusza filmu animowanego Ta cholerna niedziela (2014) na motywach własnej powieści.
  • Książki ciepłe na święta – spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel, prowadzenie Lidia Głębicka (Dział Udostępniania WBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie)

Transmisja całości spotkania na Facebooku WPB im. H. Łopacińskiego w Lublinie Facebook WBP