Agnieszka Kozak – psycholog, terapeutka, coach, nauczyciel akademicki, trenerka biznesu. Adiunkt w Instytucie Psychologii KUL. Specjalizuje się w procesowym podejściu do szkoleń z zakresu przywództwa i umiejętności osobistych. Oznacza to towarzyszenie ludziom w drodze ku dojrzałości najpierw osobistej, a potem dopiero menedżerskiej, ponieważ dojrzały człowiek to godny zaufania przywódca, któremu można powierzyć swoje życie zawodowe. W pracy z ludźmi nie jest dla niej ważna powierzchowna satysfakcja uczestników, ale solidna, choć czasami trudna praca, która przyniesie wymierne efekty w postaci realnej zmiany. Kocha to, co robi, i robi to, co kocha.

Wydane/współwydane książki m.in.:
Proces grupowy. Poradnik dla trenerów, nauczycieli i wykładowców
Mądra bliskość. Jak dbać o siebie i innych
Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie
Dogadać się z nastolatkiem
Nastolatek potrzebuje wsparcia. Zrozum swoje dziecko i bądź po jego stronie
Dogadać się z innymi, czyli Porozumienie bez Przemocy nie tylko w życiu organizacji
Re-aktywna chemia. Zadania rewalidacyjne
– w przygotowaniu – Uwiezieni we własnej głowie. jak zrozumieć przeszłość i mieć szczęśliwsze życie

Więcej informacji – https://agnieszkakozak.pl/