Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą do udziału w seminarium wyjazdowym do Warszawy w dniu 20 kwietnia 2010 r.

Głównym celem seminarium jest zapoznanie się z warunkami pracy i ofertą Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży Nr LVI „Nautilus” (przy ul. Pancera 18) oraz Multicentrum (przy ul. Porajów 14) Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy.
Ponadto proponujemy zwiedzanie najnowocześniejszego muzeum biograficznego w naszej części Europy, Muzeum Fryderyka Chopina w Zamku Ostrogskich oraz spacer do multimedialnych „Ławeczek Chopina”.

Wyjazd spod siedziby WBP przy ul. Narutowicza 4 o godz. 10:00. Planowany powrót do Lublina ok. godz. 22:00. W/w godziny są uwarunkowane wizytą w Muzeum.
Koszt udziału w seminarium wynosi 40 zł (słownie złotych: czterdzieści 00/100) i pokrywają go instytucje delegujące. Wpłaty należy dokonać po otrzymaniu faktury. Cena zawiera koszt przejazdu autokarem klasy turystycznej na trasie Lublin – Warszawa – Lublin oraz ubezpieczenie NNW. Uczestnicy otrzymają bezpłatny bilet wstępu do Muzeum (regularna cena biletu grupowego: 18 zł).

Zgłoszenia telefoniczne (81 532 59 46) wraz z danymi adresowymi i nr PESEL uczestnika (informacje potrzebne do celów ubezpieczenia) przyjmuje Dział Instrukcyjno-Metodyczny do 16 kwietnia 2010 r.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!
PISMO DO WYDRUKU (plik .doc)