Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Okręgu w Lublinie zapraszają bibliotekarzy do udziału w seminarium wyjazdowym 6 września 2012 r. do Barwnej – Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej oraz Oddziału dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim.

Głównym celem seminarium jest poznanie Barwnej – świetnie zaaranżowanych i wyposażonych pomieszczeń multicentrum oraz bogatej oferty kulturalno-medialno-edukacyjnej i niekonwencjonalnych form aktywności proponowanych młodym użytkownikom, a także zmodernizowanego Oddziału dla dzieci MBP w Międzyrzecu Podlaskim.

Koszt udziału w seminarium wynosi 50,00 zł (słownie złotych: pięćdziesiąt 00/100) i pokrywają go instytucje delegujące. Cena zawiera koszt przejazdu autokarem klasy turystycznej na trasie Lublin – Biała Podlaska – Lublin, obiad oraz ubezpieczenie NNW.

Warunki uczestnictwa w seminarium:

– zgłoszenie telefoniczne (81 52-87-420) w Dziale Instrukcyjno-Metodycznym
do 17 sierpnia 2012 r.

– przesłanie karty zgłoszeniowej

– wypełnienie oświadczenia

– wpłata na konto bankowe: 77 1020 3150 0000 3702 0039 5863 Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Okręgu w Lublinie, ul. Narutowicza 4, 20-950 Lublin (do 24 sierpnia 2012 r.) tytułem: „Barwna”.

Liczba miejsc ograniczona. W przypadku rezygnacji z udziału w seminarium organizator nie zwraca wpłaconej kwoty (należy znaleźć zastępstwo).

Wyjazd z Placu Zamkowego o godz. 8.30. Planowany powrót ok. godz.18.00.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Przejdźmy razem na barwną stronę mocy!