Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza bibliotekarzy pracujących z dziećmi i młodzieżą do udziału w warsztatach
Metody projektu w pracy z młodzieżą.

W programie: prezentacja etapów pracy projektowej, rozwój umiejętności angażowania młodzieży do aktywności oraz współpracy ze środowiskiem lokalnym, wspieranie uczniowskich pasji i zainteresowań, metody ewaluacji projektów i ciekawe formy prezentacji. Uczestnicy nabędą i udoskonalą umiejętności wspierania i wzmacniania aktywności uczniów w grupie pracującej metodą projektową.

Warsztaty prowadzone przez Zdzisława Hofmana, trenera III stopnia Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA Koło w Lublinie, odbędą się 4 czerwca 2013 r. w godz. 9.30 – 14.30 w Galerii WBP.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 81 532 59 46 do 24 maja 2013 r. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 45 zł za osobę (słownie złotych: czterdzieści pięć zł 00/100) i pokrywają go instytucje delegujące. Wpłaty należy dokonać do 31 maja 2013 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Karta zgłoszenia (.doc)

Oświadczenie VAT (.doc)