Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza bibliotekarzy pracujących z dziećmi i młodzieżą na szkolenie z cyklu “Bank Pomysłów”.

Program:

1. Metoda projektowa w pracy biblioteki dla dzieci i młodzieży – Agnieszka Wróbel, Laureatka Nagrody im. Anny Platto za 2015 rok
  2. Gry planszowe w bibliotece – Grzegorz Woźniak, Krystian Drozd – Biblio MBP w Lublinie
  3. Przegląd literatury dla młodego czytelnika – Beata Chanaj – Dział Zakupu i Dystrybucji Materiałów Bibliotecznych WBP Lublin

Warsztaty odbędą się 15 grudnia 2015 r., w godzinach 10.00-14.00 w sali konferencyjnej na poziomie „-1”, ul. Narutowicza 4 w Lublinie.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 81 528-74-20 do 10 grudnia 2015 roku.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!