Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza bibliotekarzy pracujących z dziećmi i młodzieżą na szkolenie, które odbędzie się 9 lutego 2017 r., w godzinach 10.00-14.15 w sali konferencyjnej na poziomie „-1”, ul. Narutowicza 4.

Program:

1. Projekt “Z książką na walizkach” Wiesława Jędrzejczyk – Redaktor Naczelna Wydawnictwa Literatura.
2. Prezentacja serii Wydawnictwa Literatura – przydatność w realizacji nowej podstawy programowej.
3. „W bibliotece jak w bajce wszystko jest możliwe…” – Wiesława Sołtys Filia nr 35 Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie.

4. Sprawy bieżące

Projekt jest organizowany od kilku lat w wielu regionach Polski, służy promocji czytelnictwa. Jego ideą jest organizacja spotkań autorskich prowadzonych przez wybitnych twórców literatury dziecięcej, ilustratorów i wydawców. W trakcie szkolenia będzie możliwość zakupu książek z 50 % rabatem zachęcamy do  zapoznania się z ofertą projektu i możliwością wdrożenia go w bibliotece.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmuje Dział Instrukcyjno-Metodyczny do 3 lutego b.r. pod numerem tel. 81 52-87-420.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Liczba miejsc ograniczona.