W dniu 21 czerwca 2017 roku odbyło się szkolenie wyjazdowe dla Bibliotekarzy pracujących z dziećmi i młodzieżą. Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Rykach. O swojej placówce opowiedziała Dyrektor Izabela Kępka. Następnie grupa odwiedziła Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie.

Izabela Kępka – prezentacja Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Rykach wyremontowanej i wyposażonej ze środków uzyskanych z projektu Biblioteka+ Infrastruktura Bibliotek.
Izabela Kępka
– prezentacja Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Rykach wyremontowanej i wyposażonej ze środków uzyskanych z projektu Biblioteka+ Infrastruktura Bibliotek.
Izabela Kępka – prezentacja Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Rykach wyremontowanej i wyposażonej ze środków uzyskanych z projektu Biblioteka+ Infrastruktura Bibliotek. Izabela Kępka – prezentacja Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Rykach wyremontowanej i wyposażonej ze środków uzyskanych z projektu Biblioteka+ Infrastruktura Bibliotek.
Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie
Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie
Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie Park Edukacji i Rozrywki 'Farma Iluzji'' w Trojanowie

Fot. Anna Biegalska